Traktor 100 KM

Pošlji povpraševanje
Traktor 100 KM
Podrobnosti
Traktor WY1004 je večnamenska delovna oprema-razreda 100 KM-, posebej zasnovana za male in srednje-kmetije ter profesionalne pridelovalce. Ponaša se z osrednjimi prednostmi "zmogljive zmogljivosti, prilagodljivega delovanja in široke prilagodljivosti" ter pokriva poln{6}}cikel kmetijskih operacij, kot so oranje, setev, zaščita rastlin, žetev in transport. Z ravnotežjem med učinkovitostjo in praktičnostjo pomaga zmanjšati stroške in izboljšati učinkovitost v- kmetijski proizvodnji velikega obsega.
Klasifikacijo proizvodov
Traktor-srednje velikosti
Share to
Opis

Traktor WY1004 je večnamenska delovna oprema-razreda 100 KM-, posebej zasnovana za male in srednje-kmetije ter profesionalne pridelovalce. Ponaša se z osrednjimi prednostmi "zmogljive zmogljivosti, prilagodljivega delovanja in široke prilagodljivosti" ter pokriva poln{6}}cikel kmetijskih operacij, kot so oranje, setev, zaščita rastlin, žetev in transport. Z ravnotežjem med učinkovitostjo in praktičnostjo pomaga zmanjšati stroške in izboljšati učinkovitost v- kmetijski proizvodnji velikega obsega.

 

Parametri izdelka

Parameter traktorja

Vrednost

Model traktorja

WY1004

Moč motorja

100 KM / 73,5 kW

Tip motorja

4-valjni dizel

Hitrost motorja

2200 vrt./min

Znamka motorja

YTO

Menjalnik

16+8 Shuttle Shift

Standard emisij motorja

Država Ⅱ

Razpon hitrosti

Naprej (1,5-32,2 km/h); Vzvratno (2,3-33,2 km/h)

Tip zavore

Mokri disk, hidravlični nadzor

Hidravlični pretok

46 L/min

Dvižna zmogljivost

28 kN

PTO (rpm)

540 / 1000 obratov na minuto

Minimalna razdalja

405 mm

Dimenzije

4590 × 2150 × 2950 mm

Hidravlični ventili

2 kompleta

Vrsta sklopke

12-palčna dvojna

Teža

3990 kg (ROPS); 4290 kg (KABINA)

Velikost pnevmatike

12.4-24 / 16.9-34

 

Predstavitev izdelka

1. Robustna moč: stabilen izhod, skladnost in prijaznost do okolja

Opremljen je s 4-valjnim dizelskim motorjem YTO z nazivno močjo 100 KM (73,5 kW) in nazivno hitrostjo 2200 vrt/min. Zadostna rezerva moči mu omogoča enostavno obvladovanje visoko{6}}intenzivnih operacij, kot sta globoko oranje in težko branenje, s čimer preprečuje izgubo moči pri nizkih hitrostih. Medtem izpolnjuje emisijski standard "Državni Ⅱ (nacionalni Ⅱ)" in se ponaša z močno skladnostjo z emisijskimi predpisi. Prilagaja se zahtevam glede varstva okolja za delovanje v več regijah ter dosega ravnovesje med močjo in zeleno proizvodnjo.

2. Prilagodljiv menjalnik: več-prilagajanje prestav, enostavno upravljanje

Opremljen je z 16+8 prestavnim-menjalnikom (16 prestav naprej in 8 prestav nazaj). Logika prestavljanja je jasna, zasnova menjalnika-shuttle omogoča hitro preklapljanje naprej/nazaj brez ustavljanja-zaradi česar je posebej primeren za operacije, ki zahtevajo pogoste spremembe smeri, kot sta setev in oblikovanje grebena. To zmanjša delovne korake in zmanjša utrujenost voznika. Razpon hitrosti zajema 1,5–32,2 km/h (naprej) in 2,3–33,2 km/h (nazaj): nizke hitrosti zadovoljujejo potrebe natančnega kmetovanja (npr. kopanje v jarke, gnojenje), medtem ko so visoke hitrosti primerne za prenosni transport. En sam stroj izpolnjuje dvojne potrebe "delovanje + mobilnost".

3. Zanesljiva hidravlika: velika nosilnost-zmogljivost + visoka prilagodljivost, združljivost s širokim priključkom

Hidravlični sistem je profesionalno in učinkovito konfiguriran, odlikuje pa ga hidravlični pretok 46 L/min in 2 kompleta hidravličnih ventilov. Lahko se hitro odzove na premike priključka (npr. dviganje, obračanje) in se izogne ​​zastojem ali zamudam. Z največjo dvižno zmogljivostjo 28 kN se lahko stabilno poveže s težkimi-priključki, kot so veliki plugi, kombinirane brane in sejalnice-, kar izboljša delovno globino in ravnost tal. Podpira tudi različne-hidravlično gnane priključke (npr. hidravlične obračalne pluge, škropilnice za zaščito rastlin), s prilagodljivostjo, ki pokriva več kot 90 % običajnih scenarijev kmetijskega delovanja.

4. Varnost in stabilnost: Vzdržljiva struktura + zasnova-osredotočena na človeka

Zaviranje in zaščita: Traktor ima mokre{0}}kolutne hidravlične zavore, ki nudijo odlično odvajanje toplote in zmanjšujejo bledenje zavor med neprekinjenim delovanjem-zagotavljajo zanesljivejše zaviranje v deževnem vremenu ali blatnih območjih. Na voljo je v dveh konfiguracijah: ROPS (zaščitna konstrukcija pri prevrnitvi) in CAB (zaprta kabina), s skupno težo 3990 kg (za ROPS) oziroma 4290 kg (za CAB). Karoserija kaže veliko stabilnost, kar preprečuje prevračanje med vožnjo po klancu. Poleg tega kabina izolira prah in hrup, kar povečuje udobje operaterja.

Dimenzije in pnevmatike: S skupnimi merami 4590 × 2150 × 2950 mm je njegovo kompaktno ohišje primerno za delo v ozkih prostorih, kot so sadovnjaki in rastlinjaki. Opremljen je z velikimi kmetijskimi pnevmatikami-: 12,4-24 (spredaj) / 16,9-34 (zadaj). Velika stična površina zmanjšuje zbitost tal, ohranja obdelovalno strukturo tal in povečuje prehodnost v blatnem terenu.

5. Več-funkcijska prilagoditev: zanesljiv pomočnik za polne-ciklične operacije

Opremljen je z dvo{0}}hitrostno kardansko gredjo (Power Take{1}}Off) z nazivno hitrostjo 540/1000 vrt./min, ki lahko prilagodi priključke z različnimi zahtevami glede hitrosti: 540 vrt./min za kombajne in balirke ter 1000 vrt./min za visokohitrostne-stroje za zaščito rastlin in rotacijske freze. Za zamenjavo vrste delovanja niso potrebne dodatne spremembe. Od oranja in setve spomladi do zaščite rastlin in gnojenja poleti ter nato do obdelave slame po jesenski žetvi, WY1004 sodeluje v celotnem procesu-in močno zniža stroške naložbe v opremo.

 

Slika podrobnosti o izdelku

product-800-533
product-800-533
product-800-533
product-800-533
product-800-533
product-800-533

 

O nas

product-600-600
product-600-600
product-600-600
product-600-600

 

F&Q

V: Ali lahko dobim nekaj vzorcev?

O: Da, naročilo vzorca je na voljo za preverjanje kakovosti in tržni test. Vendar morate plačati stroške vzorca in ekspresne stroške.

V: Ali prejemate naročila po meri?

O: Da, ODM & OEM sta dobrodošla.

V: Kakšen je dobavni rok?

O: Glede na količino naročila majhna naročila običajno potrebujejo 3-5 dni, velika naročila pa potrebujejo pogajanja.

V: Kakšni so vaši garancijski pogoji?

O: Zagotavljamo 12-mesečno garancijo.

V: Kakšni so vaši plačilni pogoji?

O: 30 % celotne cene se plača z bančnim nakazilom kot predplačilo; 70 % preostalega zneska se plača s telegrafskim prenosom pred dostavo.

 

Priljubljena oznake: Traktor 100 KM, Kitajska proizvajalci traktorjev 100 KM, dobavitelji, tovarna

Pošlji povpraševanje